Відкритий далекий інфрачервону сауну

Відкритий далекий інфрачервону сауну

Відкритий Far інфрачервона сауна обладнання, яке приносить користь для здоров'я людей в найбільш зручним і заощаджує час.
Чат зараз

Відомості про продукт

Введення:

Зайнятий життям міста ускладнює для багатьох людей, щоб знайти дозвілля для здійснення. Відкритий Far інфрачервона сауна обладнання, яке приносить користь для здоров'я людей в найзручніший і зручний спосіб економії часу. Використання далекого інфрачервоного променя в якості тепла і викидів джерела і дерев'яної сауни в якості носія, це нове покоління сухої сауни обладнання. Цю сауну кімнату можна розташувати на свіжому повітрі, наприклад, у вашому задньому саду. Таким чином, ви можете оцінити зелений ландшафт, насолоджуючись впливом температури. Відкритий далекий інфрачервону сауну неодмінно принесе Вам несподівані сюрпризи!

outdoor far infrared sauna manufacturers


Специфікації:

Модель

I-013

Розмір

1100 * 800 * 2000 ММ

Потужність

,600 Вт

Кедрового дерева + екологічний лист

1 комплект

Загартоване скло

8 ММ

Ручка з нержавіючої сталі (зовні) + дерев'яна ручка (внутрішня)

1 комплект

Комп'ютерна система управління

1 комплект

FM, USB та Bluetooth системи

1 комплект

Барвистий світлодіодний індикатор

1 комплект

Далекий інфрачервоний обігрівач панелі

2 шт


Особливості & переваги:

1. низьке споживання енергії-це відкритий Far інфрачервона сауна має дуже низьку потужність 600W. Це означає, що він споживає лише 0.6 кВт-ГОД, якщо він працює протягом однієї години. Це дуже ефективний продукт, так що вам не доведеться турбуватися про дорогий електричний законопроект.

2. ретельно відібраних кедрового дерева-вибір верхнього рівня кедрового дерева, як сировина, ефект і тривалість життя цього далекого інфрачервоної сауни значно поліпшилися. Як міцний і тверда деревина, кедрова деревина не буде згинати або деформуватися при великій різниці температур.

3. FM, USB і Bluetooth системи-перш ніж почати сауну, ви можете вибрати мелодію вам подобається. Потім закрийте очі і Нехай ваше тіло відчувають вплив тепла, і нехай ваш розум буде захомуватися музикою.


· Запобіжні заходи для використання зовнішніх далеких інфрачервоної сауни:

1. не використовуйте відкритий далеко інфрачервону сауну після їжі або пиття, тому що в цей час кров організму прискорює рух. З сауною буде збільшуватися тягар на серце.

2. використовувати далекий інфрачервону сауну не більше 40 хвилин кожного разу. Для різних людей час можна регулювати відповідно до власних фізичних умов.

3. не рекомендується приймати душ протягом 1 години після використання на відкритому повітрі Far інфрачервона сауна. І не палити або їдять холодну їжу відразу.

4. Якщо ви зіткнулися з будь-якими іншими симптомами, припиніть використання далеких інфрачервоної сауни, або повернутися до нього після відпочинку.


Hot Tags: відкритий Far інфрачервона сауна, Китай, виробники, постачальники, завод, Custom, Ціна, найкраще, для продажу

Розслідування

You Might Also Like