Золоті дизайни Сауна на 2 особи

Золоті дизайни Сауна на 2 особи

Як нове обладнання для сауни, сауна із золотим дизайном на 2 людини - це своєрідна кімната для саун, яка використовує далеко інфрачервону систему як джерело тепла.
Чат зараз

Відомості про продукт

Вступ:

Як нове обладнання для сауни, сауна із золотим дизайном на 2 людини - це своєрідна кімната для саун, яка використовує далеко інфрачервону систему як джерело тепла. У порівнянні з традиційною кімнатою сауни, її обслуговування простіше, а термін служби довший. У людей є сауна, щоб розслабитися і позбутися фізичної втоми. Далека інфрачервона сауна має багато переваг перед традиційною сауною, таким чином, вона дуже популярна в готелях, курортах, клубах та інших місцях.

golden designs 2 person sauna for sale


Технічні умови:

Модель

I-010

Розмір

1200 * 900 * 2000 ММ

Потужність

600W

Кедрова деревина + Екологічно чистий лист

1 комплект

Загартоване скло

8 ММ

Ручка з нержавіючої сталі (зовні) + Дерев'яна ручка (внутрішня)

1 комплект

Комп'ютерна система управління

1 комплект

FM, USB та Bluetooth

1 комплект

Барвисті світлодіодне світло

1 комплект

Панель інфрачервоного обігрівача

2 шт


Особливості підсилювача GG; переваги:

1. Відмінна від парової сауни, ця золота конструкція для сауни на 2 людини виділяє тепло далекими інфрачервоними променями, що не тільки уникає мряного середовища, але і є більш корисним для людини. Далекий інфрачервоний, відомий також як світло життя, не має побічних ефектів на організм людини. Підходяща далеко інфрачервона сауна може посилити обмін речовин і очистити кров.

2. Завдяки комп'ютерній системі управління та системі Bluetooth, ця кімната для саун дозволяє вам отримати унікальний розслабляючий досвід. Інтелектуальна система управління підтримує правильну температуру, щоб ви не відчували себе незручно. LCD представляє для вас функцію, час та температуру. Функція FM дозволяє вам бути в курсі останніх новин під час потовиділення.

3. Золотий дизайн Сауна на 2 людини приймає подвійний дизайн. Розумна ширина призначена для розміщення всього двох людей без скупчення людей. Внизу призначений вентиляційний отвір для своєчасної вентиляції.


Hot Tags: золоті конструкції сауна на 2 особи, Китай, Виробники, Постачальники, Фабрика, Користувальницькі, Ціна, Кращі, на продаж

Розслідування

You Might Also Like