Інфрачервона сауна Крайньої Півночі

Інфрачервона сауна Крайньої Півночі

Маючи надзвичайну продуктивність, далеко на півночі інфрачервона сауна є дуже популярним обладнанням для саун. Наша кімната для сауни - це найбезпечніший спосіб принести вам корисну користь.
Чат зараз

Відомості про продукт

Вступ:

Маючи надзвичайну продуктивність, далеко на півночі інфрачервона сауна є дуже популярним обладнанням для саун. Завдяки постійним дослідженням та вдосконаленням ми налаштували далекі інфрачервоні нагрівальні плити всередині сауни, підвищивши її ефективність та функціональність. Далекі інфрачервоні сауни нагрівають тіло безпосередньо замість навколишнього повітря. Більшість токсинів в організмі зберігаються в клітинах. Завдяки підвищенню основної температури тіла, далека інфрачервона сауна генерує глибокий піт для детоксикації на основі клітин, очищаючи від організму токсини&№ 39 і відновлюючи життєву силу шкіри. Наша кімната для сауни - це найбезпечніший спосіб принести вам корисну користь.

china far north infrared sauna


Технічні умови:

Модель

I-011

Розмір

1100 * 1100 * 2000 ММ

Потужність

600W

Кедрова деревина + Екологічно чистий лист

1 комплект

Загартоване скло

8 ММ

Ручка з нержавіючої сталі (зовні) + Дерев'яна ручка (внутрішня)

1 комплект

Комп'ютерна система управління

1 комплект

FM, USB та Bluetooth

1 комплект

Барвисті світлодіодне світло

1 комплект

Панель інфрачервоного обігрівача

2 шт


Особливості підсилювача GG; переваги:

1. Інфрачервона сауна крайньої півночі спеціально розроблена, щоб зайняти менше місця. Кедр Вуд не видає жодного запаху, тому він абсолютно безпечний для чутливих людей. Як одна з найбільш міцних дерев, кедрова деревина може переносити різкі перепади температури, не деформуючись. Розумна висота сидіння дозволяє розслабитися в найбільш зручному положенні.

2. М’яке світло всередині інфрачервоної сауни на півночі може створити затишну атмосферу, а також запропонувати багато світла для читання. З метою зміцнення здоров'я нормальне освітлення було оновлено до освітлення кольоровою світлотерапією. Хромотерапія використовує сім різних видів видимого світла, щоб допомогти користувачам досягти рівноваги.


Hot Tags: далеко на півночі інфрачервоної сауни, Китай, Виробники, Постачальники, Фабрика, Користувальницькі, Ціна, Кращі, на продаж

Розслідування

You Might Also Like