Динамічний далекий інфрачервону сауну

Динамічний далекий інфрачервону сауну

Це динамічний далеко інфрачервоною сауною є продуктом, який може принести вам повне розслаблення!
Чат зараз

Відомості про продукт

Введення:

Ви хочете мати повне розслаблення після закінчення цілого дня роботи? Це динамічний далеко інфрачервоною сауною є продуктом, який може реалізувати своє бажання! Встановлення однієї невеликої сауни номер у вашому домі, ви можете розтягнути собі в цьому маленькому просторі у вільний час. З чотирма шматочками далекого інфрачервоного нагрівача панелей, він випромінює тепло стабільно і рівномірно, переконавшись, що кожна частина вашого тіла може дихання через Потовиділення. Завдяки високій ефективності безпеки, ця динамічна далека інфрачервона сауна може допомогти вам знайти тепло і здоров'я в найпростіший спосіб.

dynamic far infrared sauna suppliers


Специфікації:

Модель

I-012

Розмір

1200 * 1000 * 2000 ММ

Потужність

1200W

Кедрового дерева + екологічний лист

1 комплект

Загартоване скло

8 ММ

Ручка з нержавіючої сталі (зовні) + дерев'яна ручка (внутрішня)

1 комплект

Комп'ютерна система управління

1 комплект

FM, USB та Bluetooth системи

1 комплект

Барвистий світлодіодний індикатор

1 комплект

Далекий інфрачервоний обігрівач панелі

4 шт


Особливості & переваги:

1. ефективний фар інфрачервоної панелі нагрівача-найважливіша частина динамічного далекого інфрачервоної сауни являє собою випромінювач випромінювання, що визначає інфрачервону ефективність емісії тепла. Ми приймемо унікальний процес вдосконалення ефективність емісії вуглецевих волокон, панелей опалення при забезпеченні безпеки користувачів. Нагрівальні панелі з вуглецевого волокна були поміщені в прайм-позиції сауни, щоб випромінювати найкращу якість далеко інфрачервону.

2. уважний дизайн-ручки всередині і зовні виготовлені з різних матеріалів. Для того щоб доглядати за руками, Внутрішня ручка дерев'яна, яка не буде нагріватися. На Зовнішня ручка виготовлена з металу для підтримки делікатного вигляду.


Hot Tags: динамічний Far інфрачервона сауна, Китай, виробники, постачальники, завод, Custom, Ціна, найкраще, для продажу

Розслідування

You Might Also Like