Динамічний номер для інфрачервоної сауни для 2 осіб

Динамічний номер для інфрачервоної сауни для 2 осіб

Динамічна інфрачервона кімната для сауни на 2 людини - це домашній здоровий прилад. Його функція дуже підходить для офісних працівників, яким не вистачає фізичних вправ.
Чат зараз

Відомості про продукт

Вступ:

Динамічна інфрачервона кімната для сауни на 2 людини - це домашній здоровий прилад. Інфрачервоні обігрівачі з вуглецевого волокна виділяють далекі інфрачервоні промені, щоб досягти ролі охорони здоров’я. Тим часом далеко не інфрачервона сауна може збільшити вміст кисню в крові, покращити мікроциркуляцію людського організму та загальну функцію організму. Ця функція дуже підходить для офісних працівників, яким не вистачає фізичних вправ. Оскільки потужність сауни становить лише 600 Вт, вам не доведеться турбуватися про дорогі рахунки за електроенергію для тривалого користування.

dynamic 2 person infrared sauna room price


Технічні умови:

Модель

I-008

Розмір

1100 * 1100 * 2000 ММ

Потужність

600W

Кедрова деревина + Екологічно чистий лист

1 комплект

Загартоване скло

8 ММ

Ручка з нержавіючої сталі (зовні) + Дерев'яна ручка (внутрішня)

1 комплект

Комп'ютерна система управління

1 комплект

FM, USB та Bluetooth

1 комплект

Барвисті світлодіодне світло

1 комплект

Панель інфрачервоного обігрівача

2 шт


Особливості GG-підсилювача;

1. Безпечна та гуманізована конструкція - для забезпечення безпеки процесу використання у скляній двері динамічної інфрачервоної кімнати для сауни на 2 людини використовується загартоване скло товщиною 8 мм. Загартоване скло демонструє відмінні властивості стійкості до впливу та високої температури. Більше того, оскільки сталь має теплопровідність, внутрішня ручка дерев’яна, що може запобігти опіку.

2. Комп'ютерна система управління - за допомогою інтелектуальної системи управління температуру можна автоматично підтримувати на певному рівні. Коли ви проводите занадто багато часу в сауні, система також попереджає вас, щоб уникнути дискомфорту.

3. Барвисте світлодіодне світло - кольорове світлодіодне світло застосовується до динамічної інфрачервоної кімнати для сауни на 2 людини для проведення кольоротерапії. Наприклад, червоний колір може прискорити артеріальний тиск і дихання, а синій - полегшує нервову систему.


· Функції інфрачервоної кімнати для інфрачервоних саун Dynamic для 2 осіб:

1. Правильне використання кімнати для сауни може покращити здоров’я та запобігти передчасному старінню, що дуже підходить для людей, що не мають здоров'я.

2. Після хвороби та післяпологової реабілітації працівники мозку та фізично вимогливі працівники підходять для використання сауни.

3. Правильне використання інфрачервоної сауни може покращити мікроциркуляцію обличчя та досягти антибактеріального ефекту краси.

4. Використовуючи далеко інфрачервону сауну, здорові люди можуть покращити внутрішню циркуляцію, посилити обмін речовин і залишатися молодими.


Hot Tags: динамічний номер для інфрачервоної сауни на 2 людини, Китай, Виробники, Постачальники, Фабрика, Користувальницькі, Ціна, Кращі, на продаж

Розслідування

You Might Also Like