Портативний сауна для 2 осіб

Портативний сауна для 2 осіб

Ця портативна кімната для сауни на 2 людини невелика за розмірами, і встановити її просто. Він має широкий спектр застосування, наприклад, загальні сім'ї, готелі, клуби дозвілля та фітнес-центри.
Чат зараз

Відомості про продукт

Вступ:

Ця портативна кімната для сауни на 2 людини невелика за розмірами, і встановити її просто. Одночасна робота чотирьох нагрівальних плит ефективно забезпечує користувача найвищу якість та максимальну кількість далеких інфрачервоних променів. Високоякісна далеко інфрачервона система опалення виділяє далеко інфрачервону світлову енергію так само, як енергія, що виділяється сонцем, роблячи наші тіла наповненими енергією. Ми також використовуємо передові технології для мінімізації генерації електромагнітних хвиль. Завдяки своїм видатним характеристикам, цей сауновий зал має широке застосування, наприклад, для загальних сімей, готелів, клубів дозвілля та фітнес-центрів.

2 person portable sauna room price


Технічні умови:

Модель

I-009

Розмір

1100 * 1300 * 2000 ММ

Потужність

1200W

Кедрова деревина + Екологічно чистий лист

1 комплект

Загартоване скло

8 ММ

Ручка з нержавіючої сталі (зовні) + Дерев'яна ручка (внутрішня)

1 комплект

Комп'ютерна система управління

1 комплект

FM, USB та Bluetooth

1 комплект

Барвисті світлодіодне світло

1 комплект

Панель інфрачервоного обігрівача

4 шт


Особливості підсилювача GG; переваги:

* Прагнучи надати користувачам найкращий досвід, портативна кімната для саун на 2 людини побудована із здорового кедрового дерева. Після ручного відбору та сушіння деревина обробляється спеціальними методами, щоб забезпечити стабільне використання в майбутньому. Ми узгоджуємо ліси на основі їх текстури та кольору, щоб забезпечити загальну гармонію сауни.

* У цій далекій інфрачервоній сауні доступні FM, USB та Bluetooth. Ви можете підключити до нього свої пристрої, щоб ви могли насолоджуватися музикою, яка вам подобається, і тим часом сауна. Таким чином досягається фізичне і психічне розслаблення. Крім того, ви також можете встановити індикатор зчитування відповідно до ваших потреб.


Hot Tags: Портативна сауна для двох осіб, Китай, Виробники, Постачальники, Фабрика, Користувальницькі, Ціна, Найкраще, на продаж

Розслідування

You Might Also Like