1. Технічні переваги: У нас є понад 40 форм для ванн та більше 10 форм для басейнів, які мають чудові можливості розвитку та можуть задовольнити різні потреби клієнтів. Ми перша компанія серед вітчизняних аналогів, яка представила роботів для точного свердління, обробки, позиціонування та шліфування форм для забезпечення ефективності виробництва та вишуканої продукції.

2. Акриловий лист: Більшість наших виробів виготовлені з акрилових органічних матеріалів, екологічно чисті та не мають запаху, легко обробляються та формуються, а замовники можуть вибрати більше 10 кольорів. Ми проводимо суворі випробування на акрилових листах у США, включаючи тестування їх стійкості до щоденних хімікатів (щоб переконатися, що вони не піддаються корозії щоденними хімічними речовинами), термостабільність (стабільні властивості в різних середовищах температури води) та термостійкість, колір стійкість (колір може зберігатися тривалий час), зовнішній вигляд (забезпечують рівномірний колір і зовнішній вигляд, відсутність дефектів, задирок; ріжуча поверхня не дозволяється розшаровуватися), відхилення товщини має тенденцію до 0, плюси і мінуси водопоглинання і в кінцевому підсумку переконайтесь, що виріб є відмінним стабільним.

3. Водні насоси та системи, що ввозяться: Спеціальні насоси для басейну SPA, які ми використовуємо, були оптимізовані для структури насосів і мають суворі процедури перевірки якості, щоб забезпечити кращу роботу виробів у умовах підвищеної вологості та температури. У той же час ми використовуємо американську систему BALBOA та канадську систему GECKO з тривалим терміном експлуатації та стабільнішими показниками, і маємо пункти обслуговування після продажу у більшості країн світу.

4. Збірка: при склеюванні отвору ми використовуємо імпортний клей, який має кращу водонепроникну дію та запобігає витоку води. Полотно зі спідницею може ефективно утеплити, а багатошаровий ізоляційний матеріал приносить споживачам детальний та інтимний досвід термостатичної ванни. Під час другого водонепроникного випробування ми наповнимо ванну водою і запустимо її. Після закінчення зазначеного часу ми перевіримо на предмет протікання. Тоді ми повернемо машину на 360 для зливу води, а потім вручну витираємо залишкову вологу, і нарешті автоматичний прес-підбирач завершить роботи з упаковки.

budget friendly hot tubs