Які види саун існують?

- Aug 19, 2019-

Які види саун існують?

Кімната сауни знаходиться в закритому вигляді, а імпортна кімната для саун виготовлена з високотемпературної обробленої білої сосни, утепленої бавовняною перегородкою. Біла сосна має пряму текстуру, деревна і її легко висушити, але за більш високою ціною. Домашні сауни, як правило, виготовляються з ялиці. Текстура ялиці пряма, міцна і міцна, легко піддається обробці та помірної ціни. Сауна може бути спроектована таким чином, щоб бути нерегулярними за розмірами та розмірами. Домашня сауна може вмістити двох-трьох людей, а кімната накрита дерев’яним ліжком із фрагментом дизайну. Головними аксесуарами сауни є пічні сауни, світильники для сауни, вулканічні камені, дерев'яні бочкові ложки, термометри, таймери та інше. Оскільки сауна - це модульна конструкція, немає необхідності в передумов для проведення будівельних робіт, її можна прибрати та зручно перевезти в інше місце.

На що слід звернути увагу, купуючи сауну?

1. Якість домашньої китайської ялини важливіша. Китайська ялина легко деформується. Зверніть увагу на матеріали, які були оброблені високотемпературною обробкою та інфрачервоною сушкою, а після шестисторонньої обробки фарбою можна гарантувати герметичність сауни.

2. Розмір печі для сауни пов'язаний з появою пари. Більш доцільно вибрати побутову піч з потужністю і простором.

3. Світло для сауни повинно бути водонепроникним і вибухобезпечним, щоб захистити купальника від шкоди.

4. Термометри та таймери не можна ігнорувати, а якість має бути гарантована.

5. З обох боків дверей сауни повинні бути ручки для полегшення доступу людей.

Спосіб установки сауни та запобіжні заходи

Встановлення приміщення для сауни повинно звернути увагу на два аспекти, один - це утеплення сауни, а з іншого боку - сауна занадто вітряна.

Ізоляція сауни

Дезінфікуючі басейни Стіни, стеля та двері сауни повинні бути придатними для обробки ізоляції. При вимірюванні запиту на потужність нагрівача буде додано об'єм близько 1,2 кубічних метрів на квадратний метр неізольованої деталі.

Необхідно провести відповідну вологостійку обробку. Настанова полягає в тому, щоб увійти до іншого приміщення відповідно до вологого газу. Влагозахисна установка повинна бути встановлена між шаром теплоізоляції та решіткою.

Ізоляційний та вологостійкий монтаж сауни для чищення басейну повинен бути повернутий із зовнішньої сторони на внутрішню відповідно до наступних специфікацій.

1. Товщина ізоляційного шару стіни не повинна бути менше 50 мм, а товщина стелі не повинна бути менше 100 мм.

2. Найкращим матеріалом, що використовується, є картонна або алюмінієва фольга як прохідний шар пароізоляції, який розміщується над ізолюючою алюмінієвою фольгою.

3. Залиште не менше 20 мм повітряних прорізів між шаром відстані пароізоляції та зовнішніми решітками.

4. Для отримання мокрого газу на звороті планки слід між канатами стінової панелі та стелею провести паз.