Кімната сауни також називається парою. Походить з Фінляндії.

- Aug 18, 2019-

Кімната сауни ще називається парною. Він зародився у Фінляндії. Він включає сухі парильні та парильні. Але зазвичай люди кажуть, що сауна - це суха пара, а парилка - парильня. Традиційна сауна використовує спалений мінеральний камінь для бризок води для отримання пари, а сучасна використовує далеко інфрачервоні та негативні іони для досягнення ефекту сауни. Сауна має багато функцій, таких як схуднення, детоксикація та застій фен, які популярні серед споживачів.

Домашня сауна включає суху парну і парилку, але люди зазвичай кажуть, що сауна, як правило, суха парилка, а парильня - парильня.

Сухе парування:

Це використання електричного опалювального обладнання (нагрівальна плита з вуглецевих кристалів, керамічний нагрівач тощо) для прямого нагрівання електричної енергії, щоб вивільнити тепло, щоб температура всередині сауни піднялася, а люди потіли. Температура сухого пропарювання вище, ніж у вологого пропарювання, а найвища температура може досягати приблизно 100 ° C. Сухе парування не підходить пацієнтам з ревматизмом, оскільки воно не містить води. При цьому запаху пари немає. Зручніше буде паритися, а ніс не буде тупим. Однак шкіра після пропарювання стане більш сухою, тому пийте багато води перед сухим розпарюванням і під час сухого розпарювання.

Мокре парення:

Паровий котел використовується для кип'ятіння води для отримання пари, яка потім викидається через трубу, а генерована пара має достатню кількість вологи. Зазвичай температуру контролюють близько 50 ° C. Дами часто вибирають паритися, тому що після розпарювання шкіра стане більш рум'яною і водянистою, ніж раніше, але при диханні виникне дискомфорт та інший дискомфорт. Вологі пари, також спричиняють потовиділення організму, тому перед подачею на пару і додаванням пари потрібно додавати більше води.