Переваги молодих людей, які часто користуються сауною

- Aug 17, 2019-

Переваги молодих людей, які часто користуються сауною

Сауна також полягає в тому, щоб побачити стан тіла людей, людей із поганими серцевими результатами, навмисною міопатією або людям з особистими захворюваннями серця не можна сауна, є пацієнти з навмисною судинною хворобою або приховані без симптомів Пацієнти, включаючи хронічні захворювання серця, такі як ішемічна хвороба серця, гіпертонія, гіперліпідемія, гіперглікемія та висока в'язкість крові, а також людям з діабетом, ожирінням та сімейним анамнезом умисних недуг також не підходять.

Люди, які мили сауну, мають цей досвід: вони оточені гарячою парою, і пройде не довго, коли вони відчують, що можуть дихати. Це тому, що в кімнаті сауни є такий же невеликий простір, атмосфера волога, і немає вікна з приємною атмосферою. Вміст кисню в атмосфері в будинку падає, навіть якщо це здорова людина, місто відчуває задишку і задуху, а дихання не є рівним, не кажучи вже про тих неординарних людей вже немає.

А температура в сауні досягає 40 ° C у звичайному місті. При такій високій температурі обмін речовин в організмі людини буде значно прискорений, кровоносні судини під шкірою людини розширяться, а кровотік шкіри зросте в 3-5 разів. Потік крові до серця також значно збільшується, що неминуче збільшить навантаження на серце.

У той же час високий температурний стан може спричинити безладдя дна людського тіла, симпатичні нерви щасливі, серцебиття прискорене, коронарна артерія підтягнута, споживання міокарда киснем збільшено, а також змінні серця збільшуються, внаслідок чого серце, яке вже слабше і слабше, переповнене.

Інші, в кімнаті сауни організм людини більше потіє, кров стане клейкою, легко утворюється згусток крові, що призводить до різних серцево-судинних захворювань. Особливо в літньому віці центр їх кондиціонування температури тіла не надто швидкий, тому він більше не підходить для сауни.

Тим не менш, не мийте сауну, коли ви занадто втомилися або голодні. Коли люди втомилися або голодують, їх м’язова напруга погана, толерантність до холоду і тепла низька, і вони можуть легко руйнуватися, коли відвідують сауну.