Знання про придбання сауни

- Aug 21, 2019-

Знання про придбання сауни

Спочатку подивіться на розмір

На ринку є два типи саун - таку, яку можна вільно переміщувати в будь-яке місце (наприклад, сауну з інфрачервоною інфрачервоною системою) та ту, яку можна встановити нерухомо. Якщо ви вибираєте сауну, яка потребує фіксованої установки, ви повинні врахувати розміри та висоту власної ванної кімнати. Якщо площа ванної кімнати невелика, найкраще придбати одну сауну. Найменша сауна, яку можна придбати на ринку, зараз потребує лише 4-5 квадратних метрів ванної кімнати. Для встановлення сауни для двох людей потрібна ванна кімната площею близько 10 кв. Висота приміщення не може бути менше 20 квадратних метрів. Якщо ви купуєте сауну з інфрачервоною інфрачервоною системою, вам не потрібно робити цих міркувань, оскільки вона не потребує складної фіксованої установки, може вільно пересуватися, її можна розмістити у вітальні, спальні, ванній кімнаті тощо. Це дуже зручно в будь-якому місці.

По-друге, подивіться на матеріал

Є багато тарілок, які можна використовувати в сауні. В цілому матеріали кедра та червоного кедра кращі, але відповідна ціна дорожча. Купуючи матеріали, необхідно перевірити, чи деревина не легко деформується, довговічна та антикорозійна, і вибрати конкретний матеріал відповідно до власних економічних умов.

По-третє, подивіться на напругу та потужність

Через різницю між марками та моделями струм та потужність сауни також відрізняються. Взагалі кажучи, потужність звичайної кімнати для саун на ринку - понад 4500 Вт, а потужність кімнати для інфрачервоної сауни - близько 2000 Вт. Напруга в сауні в основному становить 220В. Якщо вам потрібна сауна напругою 380 В, ви повинні модифікувати лічильник в домашніх умовах, щоб споживачі повинні купувати відповідно до їх фактичного стану.