Багато приватних власників з хорошими економічними умовами побудують власну відкриту гарячу ванну

- Aug 04, 2019-

Багато приватних власників з хорошими економічними умовами будуватимуть власну гарячу ванну на відкритому повітрі, але будуватиметься відкрита гаряча ванна. Якщо це не підтримується, виникнуть неприємності, оскільки в басейні будуть деякі проблеми з прибиранням. Тут ми пояснимо рішення проблеми помутніння води у відкритій гарячій ванні.

Перш за все, нам потрібно знати причину каламутної води у гарячій ванні на відкритому повітрі.

По-перше: конструкція системи циркулюючої фільтрації недостатня: це може бути викликано різницею між метою використання на початку проектування та фактичним часом роботи.

По-друге: баланс якості води: якість води у відкритій гарячій ванні є упередженою до напрямку забруднення водного балансу, тобто в воді басейну є занадто багато частинок карбонату кальцію, що викликає помутніння.

По-третє: формування людини: Оскільки водорості ростуть на декількох етапах, за відсутності контрольованої якості води навіть гарячі ванни в приміщенні та на відкритому повітрі зі штучним освітленням, після того, як водорості почнуть рости, перспектива води в басейні скоро зменшиться .

Четверте: Велике навантаження: Наприклад, велика кількість плавців потрапляє раптово в басейн, і на північному заході дощі, і велика кількість води, що містить домішки.

По-п’яте: суспендовані іони: накопичення органічних речовин, що містять азотний аміак, внаслідок чого суспендовані іони блокують проникнення світла.

По-шосте: розчинення каламутності води у гарячій ванні на відкритому повітрі

Рішення проблеми помутніння води у відкритих гарячих водах для ванн насправді дуже просте, тому система фільтрації має більш високу ефективність фільтрації. Використання очищувача ферментів може зробити систему фільтрації більш ефективною, а освітлюючий засіб ферментів може зробити воду більш чистою. Глянцевий. Якщо ви використовуєте очищувач ферментів, активатор води тиранового хлору, альгецид хлорба та ін., Ви можете вирішити проблему, що на відкритому повітрі гаряча вода та ванна у теплому басейні стають каламутними.