Для заспокійливого ефекту сауни змішайте відповідні пропорції гарячого та холодного повітря в сауні.

- Aug 20, 2019-

Сауна занадто вітряна

Для заспокійливого ефекту сауни змішайте відповідні пропорції гарячого і холодного повітря в сауні. Ще одна причина вітру - отримати повітря навколо обігрівача і перенести його в далекий кінець приміщення. Центр входу і виходу повітря розміщується в центрі приміщення.

Вхід повітря в сауну повинен бути встановлений безпосередньо на стіні нижче електронагрівача. Коли операція змушена надмірним вітром, вхід повітря повинен бути розміщений над електронагрівачем вище 60 см або над стелею електронагрівача. Після цих вітрів важче холодне повітря потрапляє в кімнату сауни і змішується з більш легким гарячим повітрям електронагрівача, щоб купальник міг дихати великою кількістю дивного повітря. Захист розміру впускного отвору повітря становить 5-10 см, а випускний отвір слід розмістити в центрі діагонального положення на торці повітряного входу.

Порадьте встановити випускний отвір під платформою, встановленою в сауні, не кажучи вже про те, якщо ви не змінюєте випускний отвір. Вихлопний отвір розміщується навколо підлоги, або витяжна труба знизу простягається від метро до стелі сауни або вентиляційного отвору під дверима. У цьому середовищі жолоб повинен досягати не менше 5 см, не кажучи вже про мийну кімнату, слід відхиляти, щоб змусити вітер. Розмір випускного отвору повинен бути вдвічі більшим за вхід повітря.

Сауна виготовлена з білої сосни, обробленої високою температурою і утеплена ізоляційним бавовною. Він може бути обраний детально відповідно до специфікацій продукту. Кімната для сауни також може використовуватися відповідно до розміру кількості залучених людей, відповідно до розміру багатостандартного управління, існує багато специфікацій.

Сауна поділяється на суху пару і мокру пару. В основному він використовує пар для контакту з шкірою, розширює пори, виводить токсини та виділення пір, тим самим сприяючи циркуляції крові та обміну речовин, досягненню мети фітнесу та краси та є своєрідним «пасивним рухом».

Сауна - фінська. Оригінальне значення - «кабіна без вікна». Така назва може бути пов’язана з походженням сауни. Оригінальна каюта не тільки не мала вікон, навіть димоходу, а дим курив будинок чорним. Тому сауну в той час називали «димовою сауною». Пізніше деякі інноваційні люди встановили димоходи, і сауна отримала новий вигляд. Однак деякі місця у Фінляндії все ще зберігають «димову сауну», але насолоджуються нею один раз, але це забирає багато грошей, і це займає багато часу, тому що «димова сауна» займе сім-вісім годин для досягнення реальний ефект.

Насправді, раніше сауна не була повністю місцем для купання, обігріву та відпочинку. Він також мав інші важливі функції, такі як сушіння білизни в сауні, бекон, барбекю та приготування пивоварного солоду. Сауна була навіть тим місцем, де народжували фінські жінки, адже люди вважали, що це найбільш гігієнічно і чисто, і думали, що пар може полегшити біль при пологах.