Гуанчжоу MonaLisa ванна Co., ТОВ є приналежною до компанії Гуанчжоу MonaLisa Holding Group, Ltd З 1995 року ми були віддані проектуванню, розробці та виробництву нескінченного басейну, гідромасажної ванни на відкритому повітрі, ванни, парилень, душових і сауна. В даний час ми маємо виробничу базу площею 50 000 квадратних метрів та групу досвідчених професійних кадрів. Суворим управлінням, сучасним обладнанням та високоякісною продукцією та послугами ми створили відомий бренд "MonaLisa". Ми зареєстрували торгові марки в більш ніж 70 країнах. Наша незалежно розроблена продукція експортується до більш ніж 110 країн та регіонів, таких як Північна Америка, Європа, Австралія, Близький Схід та Південно-Східна Азія. У той же час ми також постійно переслідуємо більш комфортні, сучасніші та високотехнологічні продукти, і продовжуємо розширювати сферу нашої діяльності, покращуючи якість продукції, більш досконалий дизайн зовнішнього вигляду та кращі сервіси для зміцнення лідерства нашого бренду.

shower room


Сертифікація та честь

Ванна кімната MonaLisa пройшла міжнародну сертифікацію системи якості ISO9001, ISO14000 та IS018000, а також пройшла електротехнічну сертифікацію CQC Китаю, сертифікат безпеки ETL США, електричну сертифікацію CE CE, сертифікат REACH, екологічну сертифікацію ROHS, сертифікацію SAA Австралії, Південну Корею, Бразилію, стандарти CB тощо. Ми брали участь у формуванні ряду національних стандартів, галузевих стандартів, групових стандартів та отримали понад 200 патентів. Ми також виграли титули "Національне високотехнологічне підприємство", "Гуандунський відомий бренд" та "Продукт відомого бренду Гуандун".

endless pool with hot tub cost


Історія розвитку

3 червня 1995 року компанія була офіційно створена в місті прикраси Південного Китаю, Наньан-Роуд, Гуанчжоу.

У 1999 році була запущена серія сантехніки Monalisa та зареєстрована торгова марка MonaLisa.

У 2000 році Monalisa відкрила фабрику в районі Baiyun, Гуанчжоу.

У 2001 році Monalisa купив 15000 квадратних метрів землі в Хуаду і розпочав будівництво.

У 2002 році фабрика офіційно переїхала до району Хуаду, Гуанчжоу.

У 2004 році народився перший SPA MonaLisa і придбав 50 десятин землі. Загалом 50 000 квадратних метрів Monalisa перетворилися на великі санвузли для середніх санвузлів.

У 2006 році Monalisa вперше поїхав за кордон, щоб відвідати виставку в Італії, яка почала шлях міжнародного бренду Monalisa.

У 2008 році компанія експортувала 100 комплектів басейну M-3323, що встановило найвищий рекорд у вітчизняній СПА-галузі басейнів.

У 2012 році виграв "Гуандунський відомий товарний бренд" та "Гуанчжоу відомий бренд".

У 2015 році в експлуатацію був введений перший робот у вітчизняній промисловості.

У 2018 році розпочніть будівництво початкової школи Mona Lisa Hope в повіті Юаньян, провінція Юньнань.

У 2019 році починають споруджуватися найдосконаліші в світі SPA-майстерні.

swimming in an endless pool


Гарантія якості

1. Технічні переваги: ​​У нас є понад 40 форм для ванн і більше 10 форм для басейнів, які мають чудові можливості розвитку та можуть задовольнити різні потреби клієнтів. Ми - перша компанія серед вітчизняних аналогів, яка представила роботів для точного свердління, обрізки, позиціонування та шліфування форм для забезпечення ефективності виробництва та вишуканої продукції.

2. Акриловий лист: Більшість наших виробів виготовлені з акрилових органічних матеріалів, екологічно чисті та не мають запаху, легко обробляються та формуються, а замовники можуть вибрати більше 10 кольорів. Ми проводимо суворі випробування на акрилових листах у США, включаючи тестування їх стійкості до щоденних хімікатів (щоб переконатися, що вони не піддаються корозії щоденними хімічними речовинами), термостабільність (стабільні властивості в різних середовищах температури води) та термостійкість, колір стійкість (колір може зберігатися тривалий час), зовнішній вигляд (забезпечують рівномірний колір і зовнішній вигляд, відсутність дефектів, задирок; ріжуча поверхня не дозволяється розшаровуватися), відхилення товщини має тенденцію до 0, плюси і мінуси поглинання води, і в кінцевому підсумку переконайтеся, що виріб є відмінним стабільним.

3. Водні насоси та системи, що ввозяться: Спеціальні насоси для басейну SPA, які ми використовуємо, були оптимізовані для структури насосів і мають суворі процедури перевірки якості, щоб забезпечити кращу роботу виробів у середовищах з високою вологістю та температурою. У той же час ми використовуємо американську систему BALBOA та канадську систему GECKO з тривалим терміном експлуатації та стабільнішими показниками, і маємо пункти обслуговування після продажу у більшості країн світу.

4. Збірка: При склеюванні отвору ми використовуємо імпортний клей, який має кращу водонепроникну дію та запобігає витоку води. Полотно зі спідницею може ефективно утеплити, а багатошаровий ізоляційний матеріал приносить споживачам детальний та інтимний досвід термостатичної ванни. Під час другого водонепроникного випробування ми наповнимо ванну водою і запустимо її. Після закінчення зазначеного часу ми перевіримо на предмет протікання. Тоді ми повернемо машину на 360 для зливу води, а потім вручну витираємо залишкову вологу, і нарешті автоматичний прес-підбирач завершить роботи з упаковки.

shower room2


Культурна місія

Mona Lisa, творці та комунікатори комфорту, створюють нову східну культуру моди для посуду для ванн на Сході. І компанія завжди дотримувалася корпоративної культури "ставитися до людей щиро, диякон довіряти, чесний робити бізнес, бути стійкою людиною", щоб підвищити основну конкурентоспроможність підприємства, "принести задоволення від відпочинку у спа-центр" як місія, зобов'язана "побудувати перший бренд SPA в Китаї".

Endless-Swimming-Pool